Občinska knjižnica Jesenice

Išči po vsebini strani


Splošne informacije

Trg Toneta čufarja 4
4270 Jesenice
Oddelek za odrasle 04 5834 200
Oddelek za otroke 04 5834 201
Faks 04 5834 210
Več podatkov ..

delovni čas

vsebina

dogodki

Kontakti


 Občinska knjižnica Jesenice

 Trg Toneta Čufarja 4
4270 Jesenice

 
direktorica 04/5834 203

Veronika Osredkar (direktorica)
veronika.osredkar@knjiznica-jesenice.si

računovodstvo 04/5834 204

Mirjana Pribak
mirjana.pribak@knjiznica-jesenice.si

oddelek za odrasle

04/5834 200

Nevenka Jenkole (vodja oddelka)
nevenka.jenkole@knjiznica-jesenice.si

izposoja 04/5834 200

Maja Baš
Nevenka Jenkole
Nataša Kokošinek
Iztok Noč

Anja Peternelj
Bojan Pogačar

medknjižnična izposoja,
urejanje spletne strani in
promocija knjižnice
04/5834 202

Nevenka Jenkole
nevenka.jenkole@knjiznica-jesenice.si

dejavnosti za odrasle,
pomoč uporabnikom
04/5834 202 Maja Baš
maja.bas(afna)knjiznica-jesenice.si
fotografiranje prireditev 04/5834 200

Iztok Noč
iztok.noc@knjiznica-jesenice.si

fotografiranje prireditev,
promocija knjižnice
04/5834 202

Anja Peternelj
anja.peternelj@knjiznica-jesenice.si 

vzdrževanje računalniške
opreme
04/5834 202

Bojan Pogačar
bojan.pogacar@knjiznica-jesenice.si

oddelek za domoznanstvo 04/5834 206

Nina Jamar
Nataša Kokošinek

natasa.kokosinek@knjiznica-jesenice.si

oddelek za otroke,
časopisna čitalnica
04/5834 201

Cirila Leban (vodja oddelka)
cirila.leban@knjiznica-jesenice.si

izposoja 04/5834 201

Nina Jamar
Vida Korošak
Renata Kosmač
renata.kosmac@knjiznica-jesenice.si
Cirila Leban

nabava gradiva    
nabava knjižnega gradiva 04/5834 203

Veronika Osredkar
veronika.osredkar@knjiznica-jesenice.si

nabava neknjižnega gradiva 04/5834 202

Veronika Osredkar
veronika.osredkar@knjiznica-jesenice.si

nabava serijskih publikacij 04/5834 206

Nina Jamar
nina.jamar@knjiznica-jesenice.si

katalogizacija in
inventarizacija gradiva
04/5834 205

Vida Korošak
vida.korosak@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Hrušica Hrušica 55 a,
4276 Hrušica
04/5834 212

Zala Hrast
zala.hrast@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Javornik-Koroška Bela Cesta Borisa Kidriča 37 c
4270 Jesenice
04/5834 211

Zala Hrast
zala.hrast@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Kranjska Gora Kolodvorska ulica 1 b
4280 Kranjska Gora
04/5834 215

Katarina Plasin (vodja oddelka)
katarina.plasin@knjiznica-jesenice.si
Danica Košir
danica.kosir@knjiznica-jesenice.si
Gordana Lumpert
gordana.lumpert@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Dovje-Mojstrana Savska cesta 1
4281 Mojstrana
04/5834 213

Katarina Plasin (vodja oddelka)
katarina.plasin@knjiznica-jesenice.si
Gordana Lumpert
gordana.lumpert@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Rateče Rateče 22
4283 Rateče-Planica
04/5834 219

Gordana Lumpert
gordana.lumpert@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Gozd-Martuljek Zgornje Rute 85
4282 Gozd-Martuljek
04/5834 217

Katarina Plasin
katarina.plasin@knjiznica-jesenice.si
Gordana Lumpert
gordana.lumpert@knjiznica-jesenice.si

 Knjižnica Matije Čopa Žirovnica Žirovnica 63
4274 Žirovnica
04/5834 214

Zala Hrast
zala.hrast@knjiznica-jesenice.si

Mojca Hladnik
mojca.hladnik@knjiznica-jesenice.si



 Pon.    Tor.     Sre.     Čet.     Pet.    Sob.   Ned.
 
 
 
 
 
 
1
2 3 4 5 6
7
8
9 10 11 12 13
14
15
16 17 18 19 20
21
22
23 24 25 26 27
28
29
30 31

Dogodki za dan - petek, 20 Oktober 2017

Brihtina pravljična dežela

 
petek
od 10.00 do 10.45